Надійний партнер для будівельних проєктів

Наша компанія — відповідальний виробник, який дотримується високих стандартів якості та безпеки. Інноваційна продукція, мобільні заводи, власна лабораторія потужний сучасний автопарк, швидка доставка — переваги, які цінують партнери та клієнти EFE.

5
власних заводів в україні
800
м3/гоД
сумарна потужність виробництва товарного бетону
4000+
проєктів, де використали продукцію EFE
400+
ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Історія компанії

Історія компанії почалася у 2013 році. Планомірне зростання, досягнення стратегічних цілей, постійний розвиток та вдосконалення продукції зробили EFE одним з лідерів серед виробників товарного бетону та залізобетонних виробів, металоконструкцій та бруківки в Україні.

Заснування компанії. Введення в експлуатацію високопродуктивного обладнання для виробництва каналізаційних кілець.
Розпочато виробництво залізобетонних трамвайних плит та непустотних залізобетонних виробів.
Запущено лінію по виробництву вібропресованої бруківки та водопропускних труб діаметром до 0,8 м.
Розміщено бетонозмішувальні вузли на трьох локаціях Львова.
Співпраця з компанією Nordimpianti з монтажу обладнання та запуск лінії виробництва багатопустотних плит екструдерним методом.
На заводі в Щирці успішно введено в експлуатацію нові виробничі лінії для бруківки та мостових балок
Розпочали виробництво мостових балок. Забезпечили зростання виробничих потужностей завдяки розширенню та модернізації виробництва

Готові до ваших замовлень!

Ми пропонуємо широкий спектр продукції та послуг, які відповідають найвищим стандартам якості. Наші співробітники — це понад 400 висококваліфікованих фахівців, які мають багаторічний досвід роботи в галузі. Ми постійно розвиваємося та впроваджуємо інноваційні технології, щоб задовольнити потреби клієнтів. Якщо ви шукаєте надійного партнера в будівельній галузі, звертайтесь до компанії EFE.

Ключові переваги співпраці

EFE — надійний та сучасний виробник товарного бетону, залізобетонних виробів, металоконструкцій та бруківки в Україні. Компанія використовує сучасне обладнання та технології, а також якісні матеріали. Продукція EFE відповідає українським та міжнародним стандартам якості.

Сучасне виробництво та виробничі потужності

EFE має декілька виробничих потужностей та використовує сучасне обладнання й технології, які дають можливість випускати якісну продукцію в широкому асортименті. Це дозволяє задовольнити потреби різних будівельних проєктів: комерційних, промислових та житлових.

Надійність та професіоналізм

EFE має багаторічний досвід роботи в галузі будівництва. Основа компанії — висококваліфікований персонал, який завжди готовий допомогти клієнтам у розв’язанні їхніх завдань. EFE є надійним партнером, який завжди виконує свої зобов'язання. Це — ключовий принцип роботи всіх компаній, які входять до ONUR GROUP.

Власна лабораторія якості

Незалежна акредитована лабораторія проводить перевірку якості не лише для EFE, але й для інших виробників. Спеціалісти здійснюють постійний контроль якості продукції. Зокрема, вони використовують неруйнівний метод контролю для визначення міцності готових бетонних виробів.

Альтернативні джерела енергії

EFE використовує альтернативні джерела енергії на своїх заводах, що допомагає захищати навколишнє середовище і мати безперебійний цикл виробницва. Це також знижує наші витрати на енергію й робить нашу продукцію доступнішою для клієнтів.

Великий та сучасний парк автотехніки

EFE має сучасний парк автотехніки, який дозволяє нам швидко та надійно транспортувати продукцію нашим клієнтам. Ми можемо доставити бетон будь-яких обʼємів в найкоротші терміни.

Мобільні заводи з виробництва товарного бетону

EFE має можливість встановлювати мобільні заводи з виробництва товарного бетону на будь-якому об'єкті. Це дає нашим клієнтам доступ до якісного матеріалу та можливість економити час і гроші в будь якій географічній локації.

Можливість втілювати проєкти під замовлення

EFE має досвід роботи з нестандартними складними проєктами та може розробити й виготовити продукцію відповідно до індивідуальних потреб та проєктів наших клієнтів.